Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бесплатен курс за компјутери за корисници на АДСЛ

Go down

Бесплатен курс за компјутери за корисници на АДСЛ Empty Бесплатен курс за компјутери за корисници на АДСЛ

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 6:20 pm

Овдека напишете некој коментари во врска со курсот од АДСЛ!!

http://edukacija.idividi.com.mk/
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Бесплатен курс за компјутери за корисници на АДСЛ Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Бесплатен курс за компјутери за корисници на АДСЛ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот